פרגולות עץ - 100% עבודת יד במחיר הזול בישראל [בהתחייבות]

מהפכה בישראל! בונים לכם פרגולה במחיר הזול בארץ ועד 36 תשלומים!

פרגולות עץ בעבודת יד

פרגולות עץ הפכו להיות מוצר מבוקש מאוד בארצנו החמה והמוארת. פרגולות הן למעשה קורות עץ מסוגי עץ שונים (בישראל בעיקר אורן ואלון) הבנויות עם מרווח מסויים ביניהן .
בדרך כלל מטרתן של קורות העץ לשמש כסוכך מוצל ונעים למטרות שונות כמו מנוחה, בילוי או סתם והנאה. פרגולות עץ מגנות מפני השמש והרוח ומעניקות תחושת טבעיות ליד הבית, לרוב, השימוש בפרגולות עץ הן מחוץ לבית, בגינה, בגג, במרפסת, בחצר או בבית העסק.

כמה עולה פרגולה?

המחירים שלנו הוגנים ושקופים, ואתם קובעים את המחיר ב-100%! 
המחיר לעבודה מתומחר לפי מספר נתונים: סוג המבנה, סוג ההצללה, סוג האיטום, התוספות לפרגולה וסוג ההתקנה. ובלי שום קשר, אתם זכאים להדמיה בחינם! פשוט תתנו לנו מידות ונכין לכם באהבה. אבל בשביל לקבל אינדיקציה כללית, אנחנו מבצעים עבודה שלמה במחיר הזול בישראל בהתחייבות ועד 36 תשלומים! וכן, גם הביקור והצעת המחיר בבית הלקוח היא ללא עלות או התחייבות!

פרגולת עץ
פרגולת עץ

יש לך שאלות?

אנחנו כאן בשבילך לשיחת ייעוץ ללא עלות באהבה ❤️

* ביקור והצעת מחיר בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות!

רוצה לדבר עכשיו?

יניב פוגל
יניב פוגל

רוצה שנתקשר אלייך?

פרגולה סרגלי עץ

פרגולה איטום מלא

פרגולה למרפסת

מה המחיר של פרגולות עץ?

לנוחיותכם, הכנו לכם 5 שלבים מפורטים כולל מחירים כדי שתדעו איפה אתם עומדים

בשביל לקבל אינדיקציה כללית, אנחנו מבצעים עבודה שלמה עם מינימום הזמנה של החל מ-150 ₪ + מע"מ למ"ר

1

בחרו מבנה >>

2

בחרו הצללה >>

3

בחרו איטום >>

4

בחרו תוספות >>

5

בחרו התקנה >>

שלב 1 - בחרו את מבנה הפרגולה

* מבנה הפרגולה מורכב מהעמודים התומכים והתקרה העליונה
* המחיר כולל מחברים לקיר ולרצפה
* המחיר כולל סט ברגים מקצועי להתקנה

מבנה מעץ אורן 4X14

150 ₪ למ"ר

מבנה מעץ אורן 10X10

200 ₪ למ"ר

עץ אורן דו-שכבתי 15X15

200 ₪ למ"ר

עץ אורן דו-שכבתי 20X20

250 ₪ למ"ר

עץ אורן דו-שכבתי 30*30

350 ₪ למ"ר

שלב 2 - בחרו הצללה לפרגולה

* הצללת הפרגולה היא החלק העליון שסוגר את הגגון 
* תפקידה של ההצללה כשמה כן היא – למתן את קרני השמש הנכנסות לפרגולה

מחצלת במבוק

50 ₪ למ"ר

רפרפות עץ אורן 2X4

100 ₪ למ"ר

רפרפות עץ אורן 2X10

100 ₪ למ"ר

שלב 3 - בחרו איטום לפרגולה

* איטום הפרגולה מתלבש על ההצללה ומספק הגנה נוספת מפני השמש והגשם 

רעפי שינגלס

70 ₪ למ"ר

סנטף שקוף

120 ₪ למ"ר

סנטף סטנדרטי.
מגיע במגוון צבעים.

סנטף BH

150 ₪ למ"ר

סנטף זה חזק יותר ופחות מרעיש בגשם.
מגיע במגוון צבעים.

שלב 4 - בחרו תוספות

* התוספות אינן בגדר חובה, אך הן משפרות את מראה הפרכולה ויכולות לחסוך לכם זמן רב

הדמיה במתנה!

אתם זכאים להדמיה בחינם! פשוט תתנו לנו מידות ונכין לכם באהבה ❤️

בתמונה פה ניתן לראות הדמיה של פרגולה למרפסת.

מתנה עלינו!

צביעה יסודית בכל צבע שתבחרו מאתר טמבור

לחצו כאן למעבר לאתר של טמבור (ייפתח בחלון נפרד, הבחירות הקודמות לא תתבטלנה). שמרו את מספר הצבע בו אתם בוחרים. לדוגמא: a532

צבע לפרגולה

19 ₪ למ"ר

חיתוך עיצובי לפינות של קורות התמיכה

אפשרות לעיצוב דקורטיבי יותר לפרגולה

12 ₪ למ"ר

פגישה אישית עם איש מקצוע של My Wood

העלות תקוזז מהמחיר הסופי בעת ההזמנה

איש מקצוע של עבודות עץ

250 ₪, חד פעמי

שלב 5 - בחרו התקנה

* עלות ההתקנה תלויה במיקום הגיאורגפי ובתנאים בשטח שלכם

איסוף עצמי

איסוף עצמי של פרגולה

חינם!

אנחנו מכינים את הפרגולה לפי המידות והתוספות שבחרתם. אתם אוספים מהמחסן שלנו את החלקים ומרכיבים בעצמכם אחרי הדרכה סבלנית שלנו.

התקנה בסיסית

1800 ₪

ההתקנה הבסיסית מתייחסת להתקנת פרגולה על רצפה ישרה בבית קרקע

 

התקנה מתקדמת

2200 ₪

ההתקנה המתקדמת מתייחסת להתקנת פרגולה הכוללת יציקות בטון לעמודי הפרגולה

התקנה בגובה

2500 ₪

ההתקנה בגובה מתייחסת להתקנת פרגולה במרפסת או בגג הבניין / הפנטהאוז

מיקום בארץ

תוספת של 400 ₪

מחירי ההתקנה שלנו רלוונטים לאיזור המרכז. יישובים שנמצאים מדרום לגדרה וצפון לחדרה מתומרים ב-400 ש"ח יותר, תופסת עבור שעות העבודה והדלק.

יש לך שאלות?

אנחנו כאן בשבילך לשיחת ייעוץ ללא עלות באהבה ❤️

* ביקור והצעת מחיר בבית הלקוח ללא עלות וללא התחייבות!

רוצה לדבר עכשיו?

יניב פוגל
יניב פוגל

רוצה שנתקשר אלייך?

מזה פרגולה?

מהי בעצם פרגולה? מקור המילה בלטינית ויש לה מספר משמעויות: גג בולט, אַטָליֶה לאמן או צריף. במינוח העכשווי "פרגולה" מתייחסת לכל מערכת שהיא חיצונית לבית, בנויה על עמודים אנכיים התומכים במערכת של קורות אופקיים ומספקת קירוי וחיפוי חלקיים. פרגולות היו קיימות כבר באדריכלות הרומית הקלאסית והשתרשו כחלק מהבנייה הים-תיכונית הכפרית כפתרון קבע של הצללה. ניתן לקרוא את המונח פרגולה ויקיפדיה, אך כרגע רק באנגלית.

הן חלק בלתי נפרד מחיינו

הפרגולות הפכו זה מכבר לחלק בלתי נפרד מכל תכנון גינה, גג או מרפסת בארץ. הן פונקציונליות, דקורטיביות, שופעות צל וצמחייה ירוקה, מקשרות בין חללי פנים הבית ובין הטבע שבחוץ ויעילות במיוחד באקלים החם שלנו, בו נעים לשהות בחוץ במרבית ימי השנה. הפרגולה היא הדבר הקרוב ביותר לטבע שאפשר למצוא על מפתן דלת הבית, ומבחינה אסתטית היא מעניקה את ששום שמשייה או גגון לא יוכלו לספק. כל היתרונות האלה הפכו אותה לאלמנט דקורטיבי בבית, במרפסת או בגינה.

פרגולות - תוכן עניינים

בניית פרגולה
בניית פרגולה

בניית פרגולה – תוספת עיצובית לבית

בעבר אנשים היו בונים פרגולה בעיקר לצורכי הצללה או להגנה על ריהוט הגן מפני פגעי מזג האויר אשר כה משמעותיים בקיץ ובחורף בארצנו המיוחדת. אך כיום, פרגולות הן לא רק מבנה שצריך לספק צל או הגנה, אלא תוספת עיצובית לבית, אשר מגדילה את ערכו של הנכס שלכם. בניית פרגולה תתבצע לרוב בגינת בית פרטי, חצר, מרפסת או גג בניין ושאר האיזורים הפתוחים. על כן, ישנה חשיבות מכרעת בבחירת סוג העץ. ישנו מגוון סוגי עצים מהם ניתן לבנות פרגולת עץ והם מתאפיינים בחיתוך לקורות עבות כך שימנעו חדירת מים וידחו מזיקים.

תכנון נכון של פרגולות עץ

תכנון נכון של פרגולות עץ דורש חשיבה מוקדמת לגבי כמויות האור והצל המגיעות לאזור שבו תיבנה, כיווני חשיפה לשמש, גודל השטח, התאמה מבחינה אדריכלית, התאמה לצבע ולסביבה הכללית של הגינה. פרגולה המתוכננת נכון חוסכת קירור של הבית בימים חמים ומאפשרת לקרר את הבית פחות מהרגיל. פרגולות עשויות עץ הן פרגולות נושמות, טבעיות וקולטות פחות חום מפרגולות מתכת, היופי והטבעיות של העץ הם שגורמים לאנשים לבחור פרגולות עץ לחצר ביתם.

מאחר שהאפשרויות בבניית פרגולה כה מגוונות, חשוב לתכנן נכון את הפרגולה, גודלה והחומר שממנו תיבנה בהתאם לצרכים. יש להגדיר את הנחוץ משני היבטים עיקריים:

תכנון נכון חוסך קירור

פרגולה המתוכננת נכון חוסכת קירור של הבית בימים החמים – אין חדירה ישירה של שמש לפנים הבית, יש הצללה על הקירות ומוקרן עליהם פחות חום. לעומת זאת, גם מצב הפוך שבו האפלוליות מוגזמת אינו רצוי, ולכן יש להקפיד בשלב התכנון על שילוב של פתחים בפרגולה, שיאפשרו גם אור שמש וגם צל. כמו כן יש להקפיד להשתמש רק במספר קטן של עמודים ובקורות ראשיות, בייחוד בפרגולות גדולות יחסית; עמודים באמצע הפרגולה הם תוצאה של תכנון לקוי ולא הכרח

תכנון נכון מבחינה פונקציונלית

התאמה מבחינה פונקציונלית – בדיקת כמויות האור והצל המגיעות לאזור שבו תוקם הפרגולה, שעות וכיווני החשיפה לשמש, גודל השטח לבנייה וקיום מגבלות בנייה כמו שטח פתוח, כביש סמוך או שכנים; התאמה מבחינה אדריכלית ואסתטית – התאמת הפרגולה לצורת הבית ולסביבה הכללית של הגינה, המרפסת או הגג, הן מבחינת הצורה, הן מבחינת החומר והצבע.

תכנון נכון לפי סוג העבודה

בניית פרגולות בבית צמוד קרקע היא נוחה יותר מבנייה על גג. בבנייה על גג נדרשת כבר משלב התכנון היערכות מיוחדת בשל הצורך בדרכי גישה עם החומרים וכתוצאה מכך – בדיקת העלויות התופחות. בעיה נוספת היא חוסר האפשרות למקם על הגג עמודים תומכים. פה בדרך כלל הפתרון הוא להציב פרגולות תלויות באמצעות שימוש בכבלים המעוגנים בבטון המבנה.
במקביל לתכנון הפרגולה, חשוב לדעת כי קיימים נהלים ותקנים מיוחדים. פרגולה בעבר היתה נחשבת למבנה, וככזה היא היתה חייבת אישור להקמה מטעם הוועדה המקומית אך כיום מספיק לחתום על טופס דיווח עליו נכתוב בהמשך הדף. מדובר בהליך אישור מהיר שמתבצע במקביל לשלב התכנון ונעשה באחריות הלקוח.

פרגולות עץ
פרגולות עץ

מאילו חומרים בונים פרגולות?

ניתן לבנות פרגולה מחומרים שונים כגון עץ, אלומיניום וברזל. רבים מעדיפים לבנות את הפרגולה שלהם מעץ, מכיוון שמדובר בחומר טבעי, אורגני, אשר נותן תחושה של כפריות, טבע ופשטות. לעץ יש תכונות אשר משתנות עם תנאי מזג האוויר וזה היופי שבו, הגיוון בצבעו והתהליכים השונים שהוא עובר אשר גורמים לו לשנות את מראהו בהתאם .
בניית פרגולה נותנת אווירה נעימה בבית ובחצר ומאפשרת לבלות ולארח בחוץ גם בשעות השמש החמות וגם בשעות הערב המאוחרות.
שילוב פרגולת עץ עם תאורה יפה מתאימה וגידול צמחים מטפסים יקנו לחצר מראה מקסים וטבעי.

מאיזה סוגי עץ בונים פרגולות?

תחום הפרגולות הוא תחום רב תחומי הנושא בקרבו סוגים שונים ומגוונים של פרגולות לגינה, ישנם סוגים שונים של עצים כגון: עץ גושני, עץ רב שכבתי, ועוד סוגים שונים.

אז איך נדע באיזה עץ כדאי לבחור? קודם כל הקפידו להתייעץ עם איש מקצוע מיומן מתחום הבניה בעץ – מדובר בהחלטה חשובה שצריכה בסופו של דבר להתאים למטרות הפרגולה שלכם, לציפיות שלכם, לסגנון העיצוב הכולל של הגינה ובגורמים נוספים.

סוגי עצים המתאימים במיוחד עבור בניית פרגולות עץ הם:

עץ אורן 

מיועד עבור מבנים במראה עדין

עץ גושני

מיועד ליצירת המראה הכפרי – פרגולות עץ גושניות עשויות מעצים גושניים שמוצאם ביערות פינלנד. הפרגולות בנויות מעצים עבים ועמידים. בשנים האחרונות ניתן לראות שימוש רחב בפרגולות גושניות מהסיבה שהפרגולות הללו נעשו נפוצות בשל האפקט שהן נותנות בחצרות ובמבנים.

עץ דו שכבתי 

מיועד ליצירת מראה נקי ומהודר יותר – עץ דו שכבתי הוא למעשה עץ העשוי ממספר שכבות עץ המודבקות יחד. העץ המתקבל הוא עץ חזק מאוד ועם זאת, אופן העיבוד שלו הופך אותו גם לגמיש מאוד לעיצוב. באמצעות העץ הרב שכבתי ניתן ליצור עצים מכופפים ומעוגלים ליצירת פרגולה מדהימה ביופייה ומיוחדת מאוד.

תוספות עיצוביות לפרגולות עץ

צמחייה מטפסת לפרגולות

הפרגולה, הגינה והצמחייה – הערך המוסף של הפרגולה הוא הצמחייה הצומחת סביבה ועליה. רבים חושבים שפרגולה ללא צבעים מן הצומח נראית עירומה וחסרת משמעות. פנדוראה יסמינית היא מטפס קלאסי מתאים. למרות שמה היא אינה ריחנית, אבל היא חזקה ועמידה בכל מזג אוויר. פרט לצמחים המטפסים, אפשר להקיף את הפרגולה באדניות עם צמחייה המתאימה לחצי צל ועם צמחי בית, שבחוץ ישגשגו ויגדלו יפה יותר מאשר בתוך הבית. על הפרגולה עצמה אפשר לתלות סלסילות מתכת עם מצע קוקוס ולשתול בהן צמחים נשפכים ופרחי עונה צבעוניים. בנוגע לצמחייה לפרגולה על גג, מומלץ לשתול את הצמחים במכל הגדול ביותר שאפשר, 50 ליטר ויותר כדי למנוע עיכוב בצמיחה.

פרזול לפרגולה

אלמנטים דקורטיביים נוספים לפרגולה הם פרזולים, שכמו הצמחייה כבר הפכו לחלק בלתי נפרד ממנה. למתן הגנה מפני חלודה, חשוב להקפיד על פרזול מגלוון (טיפול בברזל בציפוי אבץ) או על ציפוי בנירוסטה גם של הפרזולים וגם של המסמרים והברגים, בעיקר במקומות לחים או קרובים לים.

גם תאורה יכולה לתרום למראה הפרגולה, וניתן לשלבה בדרכים שונות. מומלץ להשתמש בתאורה תלויה ומרכזית בשילוב עם עמעם (דימר),גם כדי ליצור אווירה נינוחה ורגועה וגם כדי להימנע מקדיחת חורים למעבר צינורות וחוטי חשמל, שאליהם עלולים לחדור מי גשמים וליצור ריקבון. פתרון דקורטיבי נוסף, ובעלויות נמוכות, הוא שימוש בפנסים על בסיס שמן או עששיות עם נרות, שמתאימים במיוחד לישיבה קיצית בחוץ.

ספירלות צבעוניות

נגיעה אחרונה של צבע יספקו ספירלות צבעוניות ושבשבות רוח, ויטראז'ים קטנים בשלל דוגמאות, כדורי זכוכית צבעוניים ומגוון עבודות נפחות. הוסיפו לאלה פעמוני רוח מזכוכית, מתכת או במבוק, שינדנדו בעדינות בין העלים, וקיבלתם אווירה מושלמת של כפר, גם על הגג בלב העיר.

 
פרגולות
פרגולות

כיסוי פרגולות עץ

לאחר סיום בניית הפרגולה לא נסתיימה העבודה, חשוב לדעת שמשלב זה יש עוד לאן להמשיך ולעשות כיוון שהעץ עצמו ללא שום חיפוי עלול להינזק מהר מאוד ולהיפגע בצורה שתהרוס את ההשקעה הרבה. חיפוי פרגולה מעץ ישמור על יציבותה וחוזקה אל מול תנאי מזג האוויר הקיצוניים וישמר את איכות העץ כמו שהוא ללא פגע.

עדיף לחשוב על כיסוי פרגולה מראש

חשוב שחיפוי הפרגולה יהיה כחלק מהעסקה וכשלב סופי, ולא כתוספת עליה נצטרף להוציא עוד כמה אלפי שקלים. כמו כל דבר אחר, כיסויי פרגולות הם פרטי עיצוב לכל דבר, והם נבנים בצורה איכותית ויפה בדיוק כמו כל חלק אחר בפרגולה

סוגי כיסויים לפרגולה

סוגי הכיסויים לפרגולה מתחלקים לפי יעודם של הכיסויים. לדוגמא: כיסוי פרגולה מפני השמש יצריך תוספת של סרגלי הצללה בעובי של בין 2 ל-3 סנטימטר מפני קרני השמש.

בנוסף יש חומרים נוספים כמו פוליגל, פלסן, סנטף, סנגלייז, סנפל, פלרוף ועוד.

קירוי פרגולות עץ

נכון להיום ישנם הרבה חברות שמתעסקות בקירוי פרגולות ולכן חשוב לדעת במי בוחרים. במיי ווד נייעץ לכם ללא תשלום ונסביר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת, אבל בינתיים בואו ניגע בשתי סוגי קירוי נפוצים לפרגולות:

קירוי נגד גשם

קירוי נגד גשם? לצורך איטום מסוג זה נחבר בין הפרגולה לבין הבית. לדוגמא: מעל הפרגולה נשתמש בחומר חיפוי (לדוגמא: חומר אשר נקרא פוליגל) אותו נשים אחרי שכיסינו את הפרגולה והצלנו אותה נגד השמש. בין ההצללה לפרגולה נשתמש בפח שיעבור חוצץ ויאטום הכל טוב טוב כדי שמי גשם לא יצליחו לחדור בשום צורה ולאורך שנים.

קירוי לצורך העיצוב האסתטי

מחפשים קירוי מעוצב לפרגולה? אתם לא לבד. רבים מאזרחי ישראל רוצים להפוך את הפרגולה שלהם לפריט עיצובי ומרשים בגינה ולכן משקיעים בקירוי איכותי, כזה שלא נופל מעיצוב פנים הבית.

האם נדרש אישור לבניית פרגולה?

בעבר היה צורך לקבל היתר מהרשות המקומית לשינויי בנייה דוגמת פרגולה, מחסן וגידור ביתי. באוגוסט 2014 אושרה רפורמה בחוק התכנון והבנייה, שזכתה לכינוי 'רפורמת הפרגולות', ולפיה די במילוי טופס לדיווח על עבודות בנייה לרשות המקומית. 

* לדיווח על עבודה פטורה מהיתר בצורה מקוונת היכנסו לאתר gov.il 

* דברי הסבר תקנות התכנון והבניה של הממשלה בקישור זה

מי הם לקוחותינו?

My Wood עובדים מול מוסדות וכן מול לקוחות פרטיים, ובכל עבודה שלנו אנחנו משקיעים את מירב הידע, הניסיון והמחשבה על מנת שהתוצאה הסופית תהיה לא פחות ממושלמת. במסגרת השירות אנו מספקים גם שירתי ייעוץ ללא תשלום ללקוחותינו, וזאת כדי לוודא שאף פרט לא מתפספס, ושאתם מקבלים מאיתנו את הפתרון הטוב ביותר שאפשר.

אז אם אתם מחפשים עיצוב בעץ מותאם אישית, שהוא גם יפה ואיכותי באופן יוצא מן הכלל, יש רק מקום אחד בשבילכם –My Wood!

"כשעץ וברזל עושים אהבה נבראים דברים נפלאים"

הצוות שלנו חי ונושם עץ וברזל, אבל לא פחות חי ונושם אנשים

שאלות נפוצות על פרגולות 

לנוחיותכם, הכנו לכם 6 שאלות נפוצות על פרגולות

המחירים משתנים בהתאם לעיצוב, התוספות וסוג העץ של הפרגולה. גם מיקומכם הגיאוגרפי חשוב, אך בגדול מדובר במחיר של החל מ-300 ₪ למ"ר.
בעבר היה צורך לקבל היתר מהרשות המקומית לשינויי בנייה דוגמת פרגולה, מחסן וגידור ביתי, אולם החל מאוגוסט 2014 אין צורך באישור מיוחד אלא רק במילוי טופס.

ניתן להכין מגוון רחב של פרגולות ולהתאים את גודל הפרגולה ואת צורתה לכל מרפסת או גינה. נוכל להכין לכם הדמייה ללא תשלום ואף לקחת מידות במקום.

ניתן לבנות פרגולות ממגוון רחב מאוד של עצים. אולם העצים הנפוצים ביותר הם עץ אורן, עץ גושני ועץ דו שכבתי.
כן. אפשר לבנות את הפרגולה כך שתהיה כשרה לסוכה, על ידי התקנת פרופילי האלומיניום או ההצללה במרחק של 6.5 ס"מ זה מזה. כל שיישאר לכם בסוכות הוא להוסיף את הסכך מעל.
ברגע שמתכננים את הפרגולה נכון ומכינים את חלקיה ורכיביה מבעוד מועד, ההתקנה אורכת לרוב יום אחד, אך לעיתים גם יותר.
לסיכום, פרגולות עץ בונים רק עם My Wood וזוכים לשירות מכל הלב ושקט נפשי לשנים רבות!