התקנת דק עם מתקין דק מקצועי ב-100%

שיחת ייעוץ והדמיה ללא עלות, כי היום לא מזמינים דק לפני שמתרשמים!

התקנת דק מעבודת יד

אז אם החלטתם להצטרף לקבוצת האנשים שיודעים ואוהבים לחיות טוב, משמע החלטתם גם אתם להתקין דק אצלכם בבית. אנו שמחים לבשר לכם שהדק מספק נוחות בכל מה שקשור לתחזוקה וניקיון, יש לו עמידות בפני מזג האוויר ועמידות בפני חרקים מזיקים.

רוצים שמישהו יתקין עבורכם את הדק?

כאשר יש צורך בהתקנת דק הולם ונוח של הקרקע סביב לבית, חשוב לקחת בחשבון כמה גורמים היות ומדובר על דק שילווה את הבית לאורך זמן, חשוב שיעשה במקצועיות ובאחריות. אז אם אתם רוצים לשדרג את הגינה עם דק איכותי ויפהפה ולא רוצים להתעסק עם ההקמה האינטנסיבית ולבנות אותו בעצמכם? הגעתם למקום הנכון!

כמה עולה התקנת דק?

המחירים שלנו הוגנים ושקופים ב-100%. מחיר דק החל מ-300 ₪ למ"ר.
המחיר לעבודה מתומחר למספר נתונים: סוג העץ לשימוש, צפי ימי העבודה בשטח, כמות העובדים הנדרשים לביצוע הפרויקט והמרחק שלכם מהמחסן שלנו במושב אלישמע. 

התקנת דק
התקנת דק

יש לך שאלות?

אנחנו כאן בשבילך לשיחת ייעוץ ללא עלות באהבה ❤️

רוצה לדבר עכשיו?

יניב פוגל
יניב פוגל

רוצה שנתקשר אלייך?

מחיר התקנת דק

לנוחיותכם, הכנו מגוון מחירים להתקנת דקים לשקיפות מלאה

מחיר דק עץ אורן פיני

מחיר דק עץ איפאה

מחיר דק עץ טיק בורמזי

300-400 ₪ למ"ר 600-700 ₪ למ"ר 900-1000 ₪ למ"ר

מחיר דק סינטטי

תוספת אפשרית 1

תוספת אפשרית 2

600-650 ₪ למ"ר שימוש בברגי טורקס: 50 ₪ למ"ר מרחק גיאוגרפי: 10 ₪ למ"ר

גלריית דקים

כבר לא לעשירים בלבד!

רוצים לשדרג חצר, מרפסת או גג של בית? דקים זה הכיוון הראשון שרוב הציבור חושב עליו כיום ובצדק. דקים הם התוספת הכי חמה למיקומים הנ"ל והם מעלים את ערך הנכס בעשרות מונים מעלות הבנייה שלהם. מה שיפה נכון לשנת 2020, המחיר של הדקים ובנייתם מונגשים לכלל הציבור והם כבר לא מיועדים לעשירים בלבד.

למה משמשים הדקים?

בניית דקים מהווה תהליך הרכבה מודולרי, כאשר דקים מעץ משמשים כחצרות של בתי קפה, בגינות פרטיות, כרחבות ריקודים ועוד. המלאכה מורכבת ומדויקת הדורשת ידע, מיומנות וניסיון, כמו עבור תכנון התשתית ומשטחי העץ, כך גם עבור הבנייה וההרכבה. תהליך הבנייה נעשית על ידי אנשי מקצוע המספקים את מכלול העבודה בתחום, תכנון תשתית, הנחת יסודות , הרכבה וצביעה. כאשר הבנייה נעשית במקצועיות, אין חשש לסדקים, שברים או חוסר יציבות והדקים ישמשו אתכם לאורך זמן.

תוכן עניינים

מתקין דק מקצועי
מתקין דק מקצועי

התקנת דק סביב הג'קוזי

דקים ומקורות מים הולכים יחדיו כמו סיר ומכסה. מאחר ורצפות שיש וחרסינה הן קרות וחלקות, היציאה מהג'קוזי הופכת מסוכנת בכל פעם מחדש בעיקר עבור ילדים וקשישים. התקנת דקים לצד הג'קוזי מבטיחה לכם יציאה חלקה ונעימה אל משטח יציב ותומך, חם ונעים למגע. דקים מסוגלים להתמודד עם מים, לחות, טמפ' גבוהה ללא כל סיכון ו/או אי נעימות עבורכם. בניית דקים בתוך הבית, לצד ג'קוזי, תעניק לכם תחושה שאתם במלון 5 כוכבים או לפחות בספא מפנק בעודכם נמצאים בתוך שטחי הבית. דקים מביאים את החיים הטובים אליכם עד לדלת!

התקנת דק סביב הבריכה

אם בניתם בריכה, או אפילו סאונה בחצר הבית, או אפילו אם אתם רק בשלב התכנון של בנייה כזו, אל תעשו זאת ללא מחשבה יסודית על דקים. דקים יסייעו לכם לשמור על ניקיון המים ואיכות הבריכה ללא צמחיה, בוץ וחרקים אשר נוטים לטנף משטחי מים בחצרות. דקים מעץ מאורן מעלים את רמת ההיגיינה בחצר הבית באופן כללי והשמירה הזו חשובה באופן משמעותי כאשר יש מקור מים בחצר. דקים הם גם פיתרון בטיחותי יותר ליד סביבת מים, מאחר והם מונעים סכנת החלקה לאחר היציאה מהמים בשונה מרצפת שיש או חרסינה.

התקנת דקים בחצרות אחוריות או צדדיות צרות

דקים מאפשרים לכם לנצל עד תום חלקים מוזנחים בחלקו האחורי או הצדדי של הבית. גם אם מדובר ברצועה קטנה או צרה, דקים מסייעים לכם להגיע למראה היפה, המטופח והנעים. לאחר בניית דקים, אותן פינות מוזנחות הופכות מיידית למוקד משיכה עבור כל בני המשפחה. בניית דקים בחצרות אחוריות הופכות כל פינת נדל"ן לנכס.

התקנת דקים בחצר הקדמית (בחזית הבית)

דקים הם המראה הנכון והעכשווי. ואם עוד לא השתכנעתם אז כדאי שתפתחו מגזין לעיצוב הבית או שתצפו באחת מתוכניות העיצוב. דקים הם הצעקה האחרונה בתחום עיצוב הבית והגינה. ראשית משום שהם יפים, שנית משום שהם פרקטיים ושלישית, מאחר והם ידידותיים לסביבה – בעיקר דקים העשויים מעץ מלא. מלבד זאת, דקים הם פשוטים להרכבה, קלים לתחזוק ויפים! ידוענים רבים גרים בבתים יקרים אשר חזית הבית שלהם בנוייה מדקים!

התקנת דק כפתרון פשוט וחסכוני למזיקים בחצר ובגן

דק כחיפוי לקרקע משמש פתרון יעיל כנגד מזיקים בחצר ובגן. הדברת מזיקים עלולה לפגוע במאזן הטבעי של הגינה ויש צורך לחזור עליה לאורך כל עונות השנה. התקנת דקים מעניקה פתרון יעיל, בטוח וחסכוני המאפשר הגנה ראויה. זאת, כתוצאה מחשיבה אחראית על המרחק בין בסיס הקרקע לבין הדק עצמו, וכך הדבר מספק פתרון יעיל, בטוח וחסכוני לבעיית המזיקים, על ידי התקנה אחראית ומקצועית המותאמת לפני הקרקע.

איכות העבודה שאינה מתפשרת, שקולה לאיכות המוצר המוגמר

איכות העץ שבו נעשה שימוש לעיצוב הדק עצמו וטיב העבודה המדויקת, יחד עם התכנון הרב המושקע בדק, מאפשרים איזון מוצלח ומבטיח בין טיב השירות של התקנת דקים לבין הכנתו מראש. עובדות אלה מבטיחות אוצר של הנאות משימוש נוח ובטוח על ידינו.

השירות כולל מתקין דקים מקצועי?

בהחלט! ב-My Wood, כחלק מהזמנת הדק, תקבלו מתקין דקים מקצועי משורותינו מעניק מענה אסתטי, בטיחותי, עמיד ונוח לכל המטרות רגיעה והנאה. עמידות הדק בפני תנאי מזג האוויר, נוחות התחזוקה והניקיון, עמידות בפני חרקים ומזיקים, כל אלה, נלקחים בחשבון על ידי מתקין דקים אחראי, על מנת לספק מענה הולם לדרישת הלקוח היות ומדובר בחיפוי לקרקע שילווה את הבית לאורך זמן.

מתקין דק מקצועי תמיד קשוב לצרכי הלקוח

מתקיןהדק הוא איש מקצוע בעל ידע רב בנושא חשיבות האחזקה, השימור והניקיון של המרחב בחצר ובגן. בשל כך מתקין הדק יעשה שימוש בקורות עץ שיאפשרו מרחב שנוח לניקיון בחומרים נגישים ופשוטים ויאפשרו לבני הבית תחזוקה קלה ללא טיפולים שנתיים נוספים. מתקין דק מקצועי חייב להיות לצרכי הלקוח כדי לספק מוצר שיאפשר הנאה רצופה לטווח זמן ארוך

התכנון הרב המושקע על ידי מתקין דק מקצועי, יחד עם איכות העץ שבו נעשה שימוש לעיצוב הדק, מאפשרים מוצר מוגמר איכותי ואסתטי. גורמים אלה מאפשרים איזון מוצלח ומבטיח בין טיב המוצר לבין הקמתו.

"כשעץ וברזל עושים אהבה נבראים דברים נפלאים"

הצוות שלנו חי ונושם עץ וברזל, אבל לא פחות חי ונושם אנשים

שאלות נפוצות על התקנת דק

לנוחיותכם, הכנו לכם 6 שאלות נפוצות שיעזרו לכם לקחת החלטה נכונה

המחירים משתנים בהתאם לעיצוב, התוספות וסוג עץ הדק. גם מיקומכם הגיאוגרפי חשוב, אך בגדול מדובר במחיר של החל מ-300 ₪ למ"ר.

בעבר היה צורך לקבל היתר מהרשות המקומית לשינויי בנייה דוגמת פרגולה, מחסן וגידור ביתי, אולם החל מאוגוסט 2014 אין צורך באישור מיוחד אלא רק במילוי טופס. גם הדקים כלולים בפטור הזה, כל עוד הם לא פוגעים בניקוז הקיים ובערכי הטבע בצורה כלשהי.

ניתן להתקין מגוון רחב של דקים בנכס שלהם, הן במבחינת הצבע, הן מבחינת סוג העץ והן מבחינת העיצוב. השירות שלנו כולל הדמייה ללא תשלום כך שתדעו מראש האם הדק מתאים לנכס שלכם.

ניתן להתקין דקים ממגוון רחב מאוד של עצים. אולם העצים הנפוצים ביותר הם עץ אורן, עץ איפאה ועץ טיק בורמזי. כמו כן, ניתן להשתמש גם בדק סינטטי.

ברגע שמתכננים את הדק נכון, ההתקנה אורכת לרוב יום אחד, אך לעיתים גם יותר.

הוא יפה, הוא מרשים, הוא מעלה את ערך הנכס, הוא קל לתחזוקה, הוא לא יקר יחסית ליתרונות אלה.

לסיכום, אם אתם מחפשים דק יפה כולל התקנה מותאמת אישית, יש רק מקום אחד בשבילכם –My Wood!