דק סינטטי איכותי ועמיד לשנים ארוכות!

שיחת ייעוץ והדמיה ללא עלות, כי היום לא מזמינים דק לפני שמתרשמים!

דק סינטטי איכותי כולל התקנה

 תשאלו כל אדם שחי בבית צמוד קרקע, מהו החלק האהוב עליו בבית, וסביר להניח שהתשובה תהיה "הגינה". הגינה שצמודה לבית מהווה את חלקת גן העדן הפרטית של בני המשפחה – האפשרות להעניק לילדים מקום ירוק להתרוצץ בו, לשתות את הקפה של הבוקר או של אחרי יום העבודה המפרך, לארח בכיף בני משפחה וחברים או סתם פשוט לרבוץ בחוץ ולנשום אוויר צח, הגינה היא בהחלט החלק היפה ביותר בכל בית.

דק סינטטי הוא הבחירה האידיאלית

כפועל יוצא מכך, לא מעט אנשים משקיעים בגינה את מיטב מרצם וכספם, החל מבחירת עצי הנוי והצמחייה שתקשט את הגינה ותעצים את יופייה וכלה ריהוט הגינה אשר ינעים את זמנם את של בני המשפחה והאורחים. אחת הדרכים לעיצוב הגינה המושלמת היא באמצעות בניית דק סינטטי. אולם, מדוע דקים סינטטיים הם הבחירה האידיאלית? כל התשובות בעמוד זה!

כמה עולה דק סינטטי?

המחירים שלנו הוגנים ושקופים ב-100%. מחיר דק סינטטי כולל התקנה החל מ-600 ₪ למ"ר.
המחיר לעבודה מתומחר לפי מספר נתונים אבל זהו המחיר הסופי ברוב המקרים.

דקים
דקים

יש לך שאלות?

אנחנו כאן בשבילך לשיחת ייעוץ ללא עלות באהבה ❤️

רוצה לדבר עכשיו?

יניב פוגל
יניב פוגל

רוצה שנתקשר אלייך?

מחיר התקנת דק

לנוחיותכם, הכנו מגוון מחירים להתקנת דקים לשקיפות מלאה

מחיר דק סינטטי

תוספת אפשרית 1

תוספת אפשרית 2

600-650 ₪ למ"ר שימוש בברגי טורקס: 50 ₪ למ"ר מרחק גיאוגרפי: 10 ₪ למ"ר

מה היתרונות של דק סינטטי?

היתרונות של הדק הסינטטי הם אדירים ונשמח לפרט לכם עליהם:

עמידות בפני פגעי הטבע

מאופן מיקומו, הדק חשוף לשמש, לגשם ולשאר שינויי האקלים, בניגוד לשאר סוגי הדקים אשר נוטים לדהות ולהיהרס עם הזמן,  דק סינטטי קשיח ועמיד אלפי מונים.

תחזוקה

הדק הסינטטי אינו זקוק לשום תחזוקה, למעט שטיפה קלה אחת לתקופה על מנת להסיר שיירי לכלוך, אין צורך בשימון וצביעה או רכישת מוצרי ניקוי ייחודים, רק מטלית ומים.

ידידותי לסביבה

מדובר בבחירה הידידותית ביותר לסביבה שכן אין צורך בכריתת עצים לצורך הייצור שלו.

עמיד לחרקים

הדק הסינטטי עמיד גם לטפילים וחרקים, יצורים אשר פוגעים לעיתים בדקים העשויים עץ רגיל.

מגוון צבעים וטקסטורות

לדק הסינטטי מגוון גדול של גוונים וטקסטורות שונות ומגוונות הניתנות לבחירה.

תוכן עניינים

דק סינטטי או דק עץ – יתרונות וחסרונות

אין כל ספק שהתקנת דק בחצר הבית או סביב הבריכה שלנו מוסיפה רבות לעיצוב של החצר. גם אם מדובר באי קטן של דק בתוך חצר רחבת ידיים עם מדשאה ובין אם מדובר בגידור של בריכה ברצפת דק או סתם חלק מהמרפסת, אין ספק שמדובר שאלמנט עיצובי שמוסיף רבות לכל בית. כעת מגיעה ההתלבטות שבין דק סינטטי לבין דק עץ כאשר כאן צריכים לבוא לידי ביטוי מספר פרמטרים לפני שמקבלים את ההחלטה. אם אתם חובבי עץ מושבעים ואוהבים את המראה הטבעי של העץ ולא מוכנים להתפשר על כך אז כמובן שכדאי לכם לבחור בדק עץ מבלי להסס בכלל. אך אם אינם מעוניינים בטיפולים תדירים אחת לזמן מה לדק שלכם יכול להיות שהפתרון בשבילכם הוא דק סינטטי. בטבלה הבאה הבא נדבר על היתרונות והחסרונות של כל אחד מסוגי הדק השונים.

דק עץ

דק עץ שמחירו יכול לנוע בין 300 ₪ למ"ר ועד 550 ₪ למ"ר הוא הפתרון לאלו מכן שאוהבים להרגיש את העץ ולראות אותו ולא מוכנים להתפשר על שום סוג של תחליף אחר של עץ לדק שלהם. המראה שלו אמנם יותר טבעי ואמיתי וניתן להשיג אותו בצבעים השונים של העצים מהם מרכיבים דקים, בין אם עץ אורן בגוונים בהירים יותר או עץ איפאה בגוונים כהים יותר. החסרון הגדול של דק עץ הוא כמובן התחזוקה השוטפת שלו, כאשר ישנם סוגי עצים כמו אורן שזקוקים לתחזוקה שנתית אל מול סוגים אחרים שאולי זקוקים לתחזוקה אחת למספר שנים.

דק סינטטי

אז כפי שציינו כבר דק סינטטי הוא פתרון אידיאלי עבור אותם אנשים שאוהבים את המראה של הדק אבל הטיב של העץ אינו חשוב להם והם מוכנים להתפשר על דק סינטטי ולהימנע בכך מטיפולים שנתיים בעץ בכוללים מריחת חומרי הדברה נגד מזיקים שעלולים לכרסם את העץ, שיוף של השכבה החיצונית ומריחת שמנים להגנה על העץ מפני מים, לחות ושמש ועוד. דק סינטטי, העשוי משילוב של פלסטיק וסיבי עץ ועולה כ-600 ₪ למ"ר נחשב לחזק ועמיד ולאחר ההתקנה תוכלו להיות בטוחים שלא תצטרכו להתמודד עם תחזוקה שוטפת שלו במשך מספר רב של שנים.

דק סיננטי הוא בחירה מעולה
דק סיננטי הוא בחירה מעולה

 

אילו סוגים של דקים סינטטים קיימים?

דק סינטטי הוא מעין תחליף נגיש ויותר ויקר פחות מאשר דק עץ אמיתי, ולמה? פשוט מאוד – עצם היותו סינטטי מאפשר לחברות השונות להציע יכולת אספקה גבוהה שלו, כמו גם אפשרות למכור אותו במחיר זול יותר, בהתאם לעלויות הייצור של דק סינטטי. למעשה, העולם של דק סינטטי מתפצל לשני חלקים מרכזיים, אז בואו נכיר אותם קצת יותר מקרוב.

דק סינטטי מס' 1 – שילוב בין פלסטיק לבין ציפוי PVC

הסוג הראשון של דק סינטטי הוא דק סינטטי שעשוי מחומר פלסטיק שמביא איתו ציפוי של PVC. מדובר על סוג פחות נפוץ של דק סינטטי, פשוט כי הוא מביא איתו סבירות גבוהה יותר למצבים כמו דהייה של הצבע, ומראה שלא מדמה ב-100% את המראה של דק עץ אמיתי. במקביל, מדובר על סוג של דק סינטטי שניתן למצוא במחירים זולים יותר, ולכן בהחלט יש אנשים שמעדיפים להנות ממנו תמורת התשלום הנמוך.

דק סינטטי מס' 2 – שילוב בין דבקים, חומרי פלסטיק וגריסים של עץ אמיתי

הסוג השני של דק סינטטי, שהוא גם הנפוץ יותר מבין שני הסוגים וגם האיכותי יותר, הוא דק סינטטי שמכיל בתוכו גם גריסים של עץ אמיתי, בשילוב עם חומרים סינטטים כמו פלסטיק ודברים. דק סינטטי מסוג זה מביא איתו נראות שמדמה דק עץ אמיתי, ובשל הדמיון בגדול ביניהם – מרבית האנשים בוחרים בו להתקנה.

דק סינטטי או דק עץ אמיתי? 

כאשר מסתכלים על ההשוואה בין דק סינטטי לבין דק עץ אמיתי, ניתן להבחין בכמה הבדלים מהותיים ביניהם. מי שבוחר להתקין דק עץ אמיתי, עלול למצוא את עצמו נכנס להתעסקות בלתי פוסקת בכל הנוגע לתחזוק של הדק. דק עץ אמיתי זקוק לטיפול מסור הכולל חידוש הצבע פעם בכמה חודשים, שימון, שיוף ועוד, ובינינו, המציאות גם ככה מביאה איתה לחצים מהעבודה, מהמשפחה ועוד – אז לטפל עכשיו גם בדק עץ אמיתי זה עניין כמעט בלתי אפשרי.

לעומת זאת, דק סינטטי ממש לא מצריך את ההתעסקות הזו. כשמדברים על דק סינטטי מדברים על דק עמיד לאורך זמן, מבלי שתצטרכו להתעסק איתו יותר מדי. כמובן שבמידה ותמצאו בו נזקים ספציפים תצטרכו לטפל בהם כהלכה, אולם לא מדובר כאן על טיפול שוטף שישאוב מכם הרבה זמן ואנרגיות. 

איפה הכי מומלץ להתקין דק סינטטי?

דק סינטטי הוא חלופה נהדרת לדק עץ אמיתי, והוא משתלב באופן מופלא בהמון סוגי חללים. למשל, בכל הנוגע לחללים רטובים כמו סביבת בריכות נוי, בריכת שחייה ועוד, דק סינטטי הוא מומלץ ביותר היות והוא לא סופח אליו לא את הכלור ובוודאי שלא את המים. יתרון נוסף של דק סינטטי הוא שהוא מגיע בשלל עיצובים וגוונים שיכולים להשתלב בול עם החלל שלכם. למשל, דק סינטטי יכול להגיע בגוונים של אפור, חום כהה, חום בהיר ואפילו לבן, מה שפותח את האפשרות להתאים אותו לכל חלל וחלל.

האם זהו טרנד חולף?

בניית דק סינטטי הפכה לטרנד עכשוי בתחום הדקים, היא נחשבת לירוקה ולא מזיקה לאיכות הסביבה, ממש מהפכה בתחום הדקים, היא יפה ואיכותית ממש כמו דק מעץ טבעי אך מיוחדת בדרך שלה ומתאימה את עצמה לשלל אפשרויות בעלי מעוף.

יתרונותיה הן רבות, דקים סינטטיים נחשבים לחזקים, קשיחים ועמידים ברמה גבוהה, הדק הסינטטי גם יפה וגם נראה טבעי, דבר המקנה הנאה לשנים ארוכות תוך שמירה על איכות הסביבה – נושא הבוער בימינו במיוחד.

ומה לגבי האיכות?

איכות הדק הסינטטי היא גבוהה ועוברת בדיקות מחמירות של טיב ואיכות בקרה, הוא עמיד לשנים רבות והכי חשוב שהוא עשוי מחומרים הניתנים למיחזור ואם מתחרטים תמיד אפשר להסיר אותו, עניין המחזור חשוב מאוד בימינו והוא נחשב לטרנד בעל מנוף.

כאמור, הדק הסינטטי אינו דורש טיפול תקופתי מרגע התקנתו הוא פשוט קיים ולא דורש כמעט כלום, וכך נהנים מדק יפה ואיכותי ללא השתעבדות של טיפולים תקופתיים וצביעות חוזרות או שימונים למיניהם.

כיצד ניתן לעצב את הגינה המושלמת?

 לאחר שערכתם סקר שוק בין החברות השונות דוגמת My Wood ובחרתם בגוון הדק הסינטטי הרצוי לכם, הגיע העת לעצב את הגינה. החלק הבא בשלב העיצוב הוא בחירת ריהוט הגינה. הדק הוא הבסיס לקביעת משטח המנוחה והאירוח ואילו הריהוט הוא הפריט המשלים, כריות ישיבה מפנקות הן בהחלט מומלצות. בנוסף, מומלץ בחום להציב כסאות נוח ברחבי הגינה, ערסל מפנק וצבעוני וכמובן גם שולחנות משחק או בית עץ לילדים על מנת להגיע למראה הגינה המושלמת.

לסיכום

אז אם אתם מחפשים שילוב של בחירה בדק יפה ואיכותי תוך שמירה על איכות הסביבה, אם אתם מחפשים דק שיהיה נוח לתחזוקה, אבל גם פרקטי עם המון אפשרויות בחירה – דק סינטטי זו הבחירה המושלמת עבורכם! התקשרו אלינו עכשיו ונתחיל בהזמנה!

"כשעץ וברזל עושים אהבה נבראים דברים נפלאים"

הצוות שלנו חי ונושם עץ וברזל, אבל לא פחות חי ונושם אנשים

שאלות נפוצות על דקים סינטטיים

לנוחיותכם, הכנו לכם 6 שאלות נפוצות על דק סינטטי

המחירים משתנים בהתאם לעיצוב, התוספות והטקסטורה. גם מיקומכם הגיאוגרפי חשוב, אך בגדול מדובר במחיר של החל מ-600 ₪ למ"ר.

בעבר היה צורך לקבל היתר מהרשות המקומית לשינויי בנייה דוגמת פרגולה, מחסן וגידור ביתי, אולם החל מאוגוסט 2014 אין צורך באישור מיוחד אלא רק במילוי טופס. גם הדקים כלולים בפטור הזה, כל עוד הם לא פוגעים בניקוז הקיים ובערכי הטבע בצורה כלשהי.

ניתן להתקין מגוון רחב של דקים בנכס שלהם, הן במבחינת הצבע, הן מבחינת הטקסטורה והן מבחינת העיצוב. השירות שלנו כולל הדמייה ללא תשלום כך שתדעו מראש האם הדק מתאים לנכס שלכם.

ניתן להתקין דקים ממגוון רחב מאוד של עצים. אולם העצים הנפוצים ביותר הם עץ אורן, עץ איפאה ועץ טיק בורמזי. כמו כן, ניתן להשתמש גם בדק סינטטי אשר שומר על איכות הסביבה.

ברגע שמתכננים את הדק נכון, ההתקנה אורכת לרוב יום אחד, אך לעיתים גם יותר.

הוא יפה, הוא מרשים, הוא מעלה את ערך הנכס, הוא קל לתחזוקה, ועמיד לשנים ארוכות.

לסיכום, אם אתם מחפשים דק סינטטי מעולה כולל התקנה, My Wood זה ה-מקום בשבילכם!