דקים מעולים במחיר משתלם - 100% עבודת יד

שיחת ייעוץ והדמיה ללא עלות, כי היום

דקים מעץ בעבודת יד

סיפון עץ או בשמו השגור "דק" נפוץ היום בישראל בגינות ובחצרות בתים רבים. כיום נבנים דקים מעץ אורן פיני בשל המחיר הנמוך יחסית וגם כי נוח לעבוד איתו, בעיקר כשמדובר בדקים לגינה. גם עץ האיפאה, שמקורו בברזיל, ועץ התיק המקובלים בבניית דקים וגם הם יוצרים מראה איכותי ויוקרתי.
כמו כן ניתן להשתמש בקומרו, אירוקו, במבוק, אקליפטוס, אגוז ודק סינטטי. לכל עץ ישנן תכונות פיסיות, שוני במראה, בגימור ובעלות התחזוקה.

כמה עולים דקים?

המחירים שלנו הוגנים ושקופים ב-100%. מחיר דק החל מ-300 ₪ למ"ר.
המחיר לעבודה מתומחר למספר נתונים: סוג העץ לשימוש, צפי ימי העבודה בשטח, כמות העובדים הנדרשים לביצוע הפרויקט והמרחק שלכם מהמחסן שלנו במושב אלישמע. 

דק עץ
דק עץ

יש לך שאלות?

אנחנו כאן בשבילך לשיחת ייעוץ ללא עלות באהבה ❤️

רוצה לדבר עכשיו?

יניב ודנה פוגל
יניב ודנה פוגל

רוצה שנתקשר אליך?

מהו מחיר דק?

לנוחיותכם, הכנו מגוון מחירים לדקים שתדעו איפה אתם עומדים

זהו בעצם כמעט תמיד השיקול העיקרי בבחירת סוג דק. לדקים מעצים שונים יש מחיר שונה בהתאם לסוג העץ ולאיכותו. אפשר לציין שדק אורן הוא הדק הזול ביותר ולעומתו דקים מעץ איפאה או דקים מעץ טיק הם היקרים ביותר. מחיר של דקים סינטטיים גבוה אך "מתקזז" לאורך הזמן בשל העובדה שהם לא זקוקים לטיפול תקופתי בניגוד לדקים מעץ.

מחיר דק עץ אורן פיני

מחיר דק עץ איפאה

מחיר דק עץ טיק בורמזי

300-400 ₪ למ"ר 600-700 ₪ למ"ר 900-1000 ₪ למ"ר

מחיר דק סינטטי

תוספת אפשרית 1

תוספת אפשרית 2

600-650 ₪ למ"ר שימוש בברגי טורקס: 50 ₪ למ"ר מרחק גיאוגרפי: 10 ₪ למ"ר

גלריית דקים

כבר לא לעשירים בלבד!

רוצים לשדרג חצר, מרפסת או גג של בית? דקים זה הכיוון הראשון שרוב הציבור חושב עליו כיום ובצדק. דקים הם התוספת הכי חמה למיקומים הנ"ל והם מעלים את ערך הנכס בעשרות מונים מעלות הבנייה שלהם. מה שיפה נכון לשנת 2020, המחיר של הדקים ובנייתם מונגשים לכלל הציבור והם כבר לא מיועדים לעשירים בלבד.

למה משמשים הדקים?

בניית דקים מהווה תהליך הרכבה מודולרי, כאשר דקים מעץ משמשים כחצרות של בתי קפה, בגינות פרטיות, כרחבות ריקודים ועוד. המלאכה מורכבת ומדויקת הדורשת ידע, מיומנות וניסיון, כמו עבור תכנון התשתית ומשטחי העץ, כך גם עבור הבנייה וההרכבה. תהליך הבנייה נעשית על ידי אנשי מקצוע המספקים את מכלול העבודה בתחום, תכנון תשתית, הנחת יסודות , הרכבה וצביעה. כאשר הבנייה נעשית במקצועיות, אין חשש לסדקים, שברים או חוסר יציבות והדקים ישמשו אתכם לאורך זמן.

פרגולות - תוכן עניינים

דק לגינה
דק לגינה

 

My Wood מתמחים בבניית דקים!

חברת My Wood מתמחה בבניית דקים! היתרון אצלנו זה שאתם מקבלים הדמיה בחינם כך שתוכלו לראות מה תקבלו בדיוק. בעמוד זה תוכלו להתרשם מעבודות שכבר ביצענו בתחום, וכל יום מביא עמו לקוחות חדשים ועיצובים מהממים. אצלנו תוכלו לבחור את הדק המושלם בזכות בחירת סוג העץ, צבע העץ ואת סגנון הדק.

חברתינו מעסיקה אנשי מקצוע וביניהם מעצבי פנים, אדירכלים ואנשים מלאכה, בעלי שם, עם ניסיון רב שנים בעבודות הללו.

My Wood מבטיחה יסודיות, אמינות ושירות אישי, אדיב וחם. אנחנו לא נבצע את ההתקנה לפני שאישרתם את העבודה באופן סופי ומסודר. אנו מאמינים כי שכאשר מדובר בלקוחות שלנו, אין לנו פשרות והמשימה צריכה להתבצע על הצד הטוב ביותר כולל תכנון ואסתטיקה מירביים. אנו בונים דקים לחצר, לסביבת הבריכה, לעסק ולכל שימוש שעולה על רוחכם.

למה כדאי לבנות דקים דווקא מעץ?

לדעת רבים, עץ הוא האופציה המועדפת כאשר מתכננים בנייה של דקים לגינה. רבים בוחרים בו מכיוון שאפשרויות העיצוב והסגנונות הוא בלתי נגמר, ומחירו סביר בהחלט למראהו הקסום. עם זאת, רבים שואלים אותנו מה בדיוק מייחד עץ איכותי וטוב לעומת חומרים רבים אחרים?
קראו והחכימו!

קל לעבוד עם עץ

עץ הוא בדרך קל משקל, נייד וגם קל לחיתוך. ניתן להשיג עץ מטופל במגוון ממדים וחיתוכים ולחבר את חלקי העץ ליצירת מרקם חדש ויוצא דופן. שימוש בסוג העץ הנכון לדקים מאפשר יצירת מרחב מחיה חיצוני מושלם ומתאים לצרכים שלכם.

עץ הדק חזק יותר

בעלי בתים בונים בעזרת עץ כבר שנים רבות. כאשר עושים זאת היטב כל מבנה שבנוי מעץ יכול להישמר במשך שנים רבות ומראהו יישאר מעולה. על ידי שימוש בחומרים לטיפול בדקים מעץ, אפשר לשפר גם את עמידות העץ וגם את חוזקו. כך לא יפגעו בו תנאי מזג אוויר או חרקים שונים. בנייה של דקים לגינה שנעשית לפי ההוראות והדרישות תוביל לשטח בטוח בגן שיוסיף מרחב מחייה מרגיע ומהנה בחיק הטבע

לדק מעץ יש קסם טבעי

בעץ קיים סוג של רכות וחמימות שמעניק לו תכונות ייחודיות בהשוואה לכל חומר בנייה אחר. לא רק שאפשר לשמן או לצבוע את הדק שעשוי עץ כדי לקבל את הסגנון והעיצוב שבחרתם, אלא התחושה האמיתית והמרקם של העץ תורמים אף הם ליופיו. עץ יכול להיות במרקם מחוספס, או במרקם מסוגנן ועדין, וגם בכל מרקם אחר שנמצא ביניהם. אין ספק שדקים לגינה מחוץ לבית הרבה יותר מרגיעים כאשר הם מכוסים במשטח עץ יפהפה.

עלות דק מעץ

המחיר הוא בדרך כלל הנקודה שבה מתלבטים כשמתכננים פרויקט לשיפור הבית או החצר. החדשות הטובות הן שלמעשה דק מעץ הוא זול יותר בהשוואה לחומרי בנייה אחרים שמשמשים לריצוף משטחים מחוץ לבית. לא רק שהעץ חסכוני, אלא גם עלויות ההתקנה שלו זולות וגמישות יותר. בנוסף, ניתן להשיג עץ במגוון גדול של גדלים וממדים, מה שמאפשר ליצור דק שמתאים בדיוק לטעם האישי שלכם.

"כשעץ וברזל עושים אהבה נבראים דברים נפלאים"

הצוות שלנו חי ונושם עץ וברזל, אבל לא פחות

שאלות נפוצות על דקים

לנוחיותכם, הכנו לכם 6 שאלות נפוצות על דקים

המחירים משתנים בהתאם לעיצוב, התוספות וסוג עץ הדק. גם מיקומכם הגיאוגרפי חשוב, אך בגדול מדובר במחיר של החל מ-300 ₪ למ"ר.

בעבר היה צורך לקבל היתר מהרשות המקומית לשינויי בנייה דוגמת פרגולה, מחסן וגידור ביתי, אולם החל מאוגוסט 2014 אין צורך באישור מיוחד אלא רק במילוי טופס. גם הדקים כלולים בפטור הזה, כל עוד הם לא פוגעים בניקוז הקיים ובערכי הטבע בצורה כלשהי.

ניתן לבנות מגוון רחב של דקים בנכס שלהם, הן במבחינת הצבע, הן מבחינת סוג העץ והן מבחינת העיצוב. השירות שלנו כולל הדמייה ללא תשלום כך שתדעו מראש האם הדק מתאים לנכס שלכם.

ניתן לבנות דקים ממגוון רחב מאוד של עצים. אולם העצים הנפוצים ביותר הם עץ אורן, עץ איפאה ועץ טיק בורמזי. כמו כן, ניתן השתמש גם בדק סינטטי.

ברגע שמתכננים את הדק נכון, ההתקנה אורכת לרוב יום אחד, אך לעיתים גם יותר.

הוא יפה, הוא מרשים, הוא מעלה את ערך הנכס, הוא קל לתחזוקה, הוא לאיקר יחסית ליתרונות אלה.

לסיכום, אם אתם מחפשים עיצוב בעץ מותאם אישית, שהוא גם יפה ואיכותי באופן יוצא מן הכלל, יש רק מקום אחד בשבילכם –MyWood!