דקים מעולים במחיר משתלם - 100% עבודת יד

שיחת ייעוץ והדמיה ללא עלות, כי היום לא מזמינים דק לפני שמתרשמים!

דקים מעץ בעבודת יד

סיפון עץ או בשמו השגור "דק" נפוץ היום בישראל בגינות ובחצרות בתים רבים. כיום נבנים דקים מעץ אורן פיני בשל המחיר הנמוך יחסית וגם כי נוח לעבוד איתו, בעיקר כשמדובר בדקים לגינה. גם עץ האיפאה, שמקורו בברזיל, ועץ התיק המקובלים בבניית דקים וגם הם יוצרים מראה איכותי ויוקרתי.
כמו כן ניתן להשתמש בקומרו, אירוקו, במבוק, אקליפטוס, אגוז ודק סינטטי. לכל עץ ישנן תכונות פיסיות, שוני במראה, בגימור ובעלות התחזוקה.

כמה עולים דקים?

המחירים שלנו הוגנים ושקופים ב-100%. מחיר דק החל מ-300 ₪ למ"ר.
המחיר לעבודה מתומחר למספר נתונים: סוג העץ לשימוש, צפי ימי העבודה בשטח, כמות העובדים הנדרשים לביצוע הפרויקט והמרחק שלכם מהמחסן שלנו במושב אלישמע. 

דק עץ
דק עץ

יש לך שאלות?

אנחנו כאן בשבילך לשיחת ייעוץ ללא עלות באהבה ❤️

רוצה לדבר עכשיו?

יניב פוגל
יניב פוגל

רוצה שנתקשר אלייך?

מהו מחיר דק?

לנוחיותכם, הכנו מגוון מחירים לדקים שתדעו איפה אתם עומדים

זהו בעצם כמעט תמיד השיקול העיקרי בבחירת סוג דק. לדקים מעצים שונים יש מחיר שונה בהתאם לסוג העץ ולאיכותו. אפשר לציין שדק אורן הוא הדק הזול ביותר ולעומתו דקים מעץ איפאה או דקים מעץ טיק הם היקרים ביותר. מחיר של דקים סינטטיים גבוה אך "מתקזז" לאורך הזמן בשל העובדה שהם לא זקוקים לטיפול תקופתי בניגוד לדקים מעץ. בכל מקרה, רוב עבודות דק העץ שלנו מסתכמות ב-300 ש"ח למ"ר.

גלריית דקים

כבר לא לעשירים בלבד!

רוצים לשדרג חצר, מרפסת או גג של בית? דקים זה הכיוון הראשון שרוב הציבור חושב עליו כיום ובצדק. דקים הם התוספת הכי חמה למיקומים הנ"ל והם מעלים את ערך הנכס בעשרות מונים מעלות הבנייה שלהם. מה שיפה נכון לשנת 2020, המחיר של הדקים ובנייתם מונגשים לכלל הציבור והם כבר לא מיועדים לעשירים בלבד.

למה משמשים הדקים?

בניית דקים מהווה תהליך הרכבה מודולרי, כאשר דקים מעץ משמשים כחצרות של בתי קפה, בגינות פרטיות, כרחבות ריקודים ועוד. המלאכה מורכבת ומדויקת הדורשת ידע, מיומנות וניסיון, כמו עבור תכנון התשתית ומשטחי העץ, כך גם עבור הבנייה וההרכבה. תהליך הבנייה נעשית על ידי אנשי מקצוע המספקים את מכלול העבודה בתחום, תכנון תשתית, הנחת יסודות , הרכבה וצביעה. כאשר הבנייה נעשית במקצועיות, אין חשש לסדקים, שברים או חוסר יציבות והדקים ישמשו אתכם לאורך זמן.

תוכן עניינים

 
דקים
דקים

My Wood מתמחים בבניית דקים!

חברת My Wood מתמחה בבניית דקים! היתרון אצלנו זה שאתם מקבלים הדמיה בחינם כך שתוכלו לראות מה תקבלו בדיוק. בעמוד זה תוכלו להתרשם מעבודות שכבר ביצענו בתחום, וכל יום מביא עמו לקוחות חדשים ועיצובים מהממים. אצלנו תוכלו לבחור את הדק המושלם בזכות בחירת סוג העץ, צבע העץ ואת סגנון הדק.

חברתינו מעסיקה אנשי מקצוע וביניהם מעצבי פנים, אדירכלים ואנשים מלאכה, בעלי שם, עם ניסיון רב שנים בעבודות הללו.

לא מבצעים לפני שמאשרים

My Wood מבטיחה יסודיות, אמינות ושירות אישי, אדיב וחם. אנחנו לא נבצע את ההתקנה לפני שאישרתם את העבודה באופן סופי ומסודר. אנו מאמינים כי שכאשר מדובר בלקוחות שלנו, אין לנו פשרות והמשימה צריכה להתבצע על הצד הטוב ביותר כולל תכנון ואסתטיקה מירביים. אנו בונים דקים לחצר, לסביבת הבריכה, לעסק ולכל שימוש שעולה על רוחכם.

למה כדאי לבנות דקים דווקא מעץ?

לדעת רבים, עץ הוא האופציה המועדפת כאשר מתכננים בנייה של דקים לגינה. רבים בוחרים בו מכיוון שאפשרויות העיצוב והסגנונות הוא בלתי נגמר, ומחירו סביר בהחלט למראהו הקסום. עם זאת, רבים שואלים אותנו מה בדיוק מייחד עץ איכותי וטוב לעומת חומרים רבים אחרים?
קראו והחכימו!

קל לעבוד עם עץ

עץ הוא בדרך קל משקל, נייד וגם קל לחיתוך. ניתן להשיג עץ מטופל במגוון ממדים וחיתוכים ולחבר את חלקי העץ ליצירת מרקם חדש ויוצא דופן. שימוש בסוג העץ הנכון לדקים מאפשר יצירת מרחב מחיה חיצוני מושלם ומתאים לצרכים שלכם.

עץ הדק חזק יותר

בעלי בתים בונים בעזרת עץ כבר שנים רבות. כאשר עושים זאת היטב כל מבנה שבנוי מעץ יכול להישמר במשך שנים רבות ומראהו יישאר מעולה. על ידי שימוש בחומרים לטיפול בדקים מעץ, אפשר לשפר גם את עמידות העץ וגם את חוזקו. כך לא יפגעו בו תנאי מזג אוויר או חרקים שונים. בנייה של דקים לגינה שנעשית לפי ההוראות והדרישות תוביל לשטח בטוח בגן שיוסיף מרחב מחייה מרגיע ומהנה בחיק הטבע

לדק מעץ יש קסם טבעי

בעץ קיים סוג של רכות וחמימות שמעניק לו תכונות ייחודיות בהשוואה לכל חומר בנייה אחר. לא רק שאפשר לשמן או לצבוע את הדק שעשוי עץ כדי לקבל את הסגנון והעיצוב שבחרתם, אלא התחושה האמיתית והמרקם של העץ תורמים אף הם ליופיו. עץ יכול להיות במרקם מחוספס, או במרקם מסוגנן ועדין, וגם בכל מרקם אחר שנמצא ביניהם. אין ספק שדקים לגינה מחוץ לבית הרבה יותר מרגיעים כאשר הם מכוסים במשטח עץ יפהפה.

מחיר דק מעץ

המחיר הוא בדרך כלל הנקודה שבה מתלבטים כשמתכננים פרויקט לשיפור הבית או החצר. החדשות הטובות הן שלמעשה דק מעץ הוא זול יותר בהשוואה לחומרי בנייה אחרים שמשמשים לריצוף משטחים מחוץ לבית. לא רק שהעץ חסכוני, אלא גם עלויות ההתקנה שלו זולות וגמישות יותר. בנוסף, ניתן להשיג עץ במגוון גדול של גדלים וממדים, מה שמאפשר ליצור דק שמתאים בדיוק לטעם האישי שלכם.

דקים מעץ
דקים מעץ

תהליך בחירת העץ בבניית הדקים

ניתן לומר שבניית דק לבית או לגינה היא השקעה לא נמוכה ובחירה לא קלה , לכן יש מספר דברים שחשוב לדעת לפני שבוחרים ובאיזה עץ נשתמש. רוב עבודות הדק שנעשות היום באתרי הבניה עשויים מעץ האורן הוא העץ הזול ביותר ניראה דיי טוב אך לאורך הימים מתגלה כמתבלה מהר מאוד לכן אם רק המחיר חשוב אז עץ האורן הוא הפתרון לטווח הקצר , במידה והמחיר הוא השקעה לטווח הארוך והלקוח מבין שכגודל ההשקעה כך משתנות התוצאות אז העץ שאיתו עדיף לעבוד מתוך ניסיון של שנים במקצוע הוא עץ האיפאה , זהו עץ הרבה יותר קשיח והעבודה איתו יותר יקרה בגלל הקשיחות הוא דורש כלים הרבה יותר מסיבית ואיכותיים לליתוש.

אילו סוגי עץ קיימים

בחירת העץ לדק הינו אלמנט יחודי ומעמיק שבסופו ישפיע על ניראות ביתנו או בית העסק בו נבחר לבנות לכן חשוב לבחור בעץ טוב שיעשה את העבודה ויחזיק הרבה זמן מעמד, סוגי העץ לדק מתחלקים לשני סוגים עצים רכים ועצים קשים , לקבוצת העצים הקשים נוכל למצוא את עץ האורן וקבוצת העצים הקשים נימצא את עץ האיפאה ואירוקו. הדבר היחיד שמבדיל בינם היא זמן העמידות שלהם ובאיזה שיטה איש המקצוע שירכיב את הדק יעבוד בזמן הפרויקט , ניתן לומר שהקבוצה הקשה יותר תדרוש תשתית צפופה יותר ואילו הקבוצה הרכה תדרוש תשתית רכה יותר על משטח העבודה , דבר נוסף הוא רגישות למכות ושריטות שגם כאן מרגישים בהבדלים בין הקבוצה הרכה לקשיחה.

איך לתחזק רצפת דק מעץ?

העץ באופיו הוא בעייתי כיוון שהוא דורש המון טיפולים ותשומת לב בכדי לשמור על המראה החדיש והמרענן שלו ממש כמו בני אדם , לכן מומחים ואנשי מקצוע ממליצים על תהליך שימור הדק . הדרך היא פשוטה מאוד פשוט מעניקים לדקים טיפולים תקופתיים לאחר בניית הדקים ולא נותנים לעץ להזניח את עצמו על ידינו .

צביעת דקים

 רוב האנשים ימצאו פתרון זמני לחידוש מראה הדק על ידי טעות נפוצה מאוד שנקראת "צבע" זאת בעייה כי הצבע רחוק מלשמר את העץ והוא לא מעניק לו את ההגנה המירבית שהעץ צריך. חשוב לציין שחידוש הדק מעניק לעץ מראה חדש ומרענן שבסיומו הוא יראה כאילו התקינו אותו ברגעים אלו ממש , החידוש מלווה בליתוש העץ וקירצופו כך שהשכבה הראשונה והבעייתית נעלמת והשכבה הפנימים והשמורה שלא נפגעה נחשפת.

שטיפת דקים

ישנם מספר דרכים לחידוש ושימור הדק אחת מהן היא שטיפה בגרניק שנעשת בעזרתם של חומרים כימיים חזקים במיוחד שמורידים את כל השכבה הבעייתית, שיטה טובה ויחודית שמחזירה את הברק והחיות לדק ומשמרת אותו לתקופה בלתי מבוטלת . השיטה השניה היא שיטת המלטשת שנעשת בעזרת מכונת יחודית מארצות הברית שעשתה את המהפכה בעולם הדקים , המכונה מלטשת ומיישרת את העץ במיוחד במקומות שנעשו בו קימורים וגומות עם הזמן. חשוב לציין שדרך עיקרית לשימור העץ היא פשוט לשמור על הניקיון שלה באופן שיטתי וכך למנוע בעיות מצתברות על ידי לכלוך או שימור העץ מפני מזיקים ולכן חשוב להדביר את הדק כדי שאותם מזיקים לא יהרסו את העץ מבפנים.

נוחות וקלות ניקיון הדק

ישנה חשיבות רבה לנוחות השימור, האחזקה והניקיון למרחב בחצר ובגן. הידיעה כי ניתן לתחזק את הדק עם חומרים נגישים ופשוטים, אחזקתו בקלות ללא טיפולים נוספים שנתיים, מרגיעה ומאפשרת הנאה רצופה לטווח הזמן הרחוק.

אנו משקיעים מחשבה רבה בבחירת החומר ממנו מיוצר הדק וכמו כן, נלקח בחשבון האקלים הים תיכוני הקיים בארץ על מנת לספק מוצר שעמיד לאורך זמן.

דק עוזר לפעילות ממוקדת מטרה בכל תחומי החיים

לארגון הסביבה בה חיים יש חשיבות מכרעת על תחושת הרוגע הפנימית ועל חשיבה בהירה למטרת פעילות ממוקדת, סדירה והרמונית. המראה הנקי לעין, הטבעי בגווניו הקרובים לצבעי האדמה והצומח של הדק בהחלט תורם לעניין. כמו כן, אנו מספקים שירות של דק סינטטי, אתם מוזמנים לבדוק גם אותו.

"כשעץ וברזל עושים אהבה נבראים דברים נפלאים"

הצוות שלנו חי ונושם עץ וברזל, אבל לא פחות חי ונושם אנשים

שאלות נפוצות על דקים

לנוחיותכם, הכנו לכם 6 שאלות נפוצות על דקים

המחירים משתנים בהתאם לעיצוב, התוספות וסוג עץ הדק. גם מיקומכם הגיאוגרפי חשוב, אך בגדול מדובר במחיר של החל מ-300 ₪ למ"ר.

בעבר היה צורך לקבל היתר מהרשות המקומית לשינויי בנייה דוגמת פרגולה, מחסן וגידור ביתי, אולם החל מאוגוסט 2014 אין צורך באישור מיוחד אלא רק במילוי טופס. גם הדקים כלולים בפטור הזה, כל עוד הם לא פוגעים בניקוז הקיים ובערכי הטבע בצורה כלשהי.

ניתן להתקין מגוון רחב של דקים בנכס שלהם, הן במבחינת הצבע, הן מבחינת סוג העץ והן מבחינת העיצוב. השירות שלנו כולל הדמייה ללא תשלום כך שתדעו מראש האם הדק מתאים לנכס שלכם.

ניתן להתקין דקים ממגוון רחב מאוד של עצים. אולם העצים הנפוצים ביותר הם עץ אורן, עץ איפאה ועץ טיק בורמזי. כמו כן, ניתן להשתמש גם בדק סינטטי.

ברגע שמתכננים את הדק נכון, ההתקנה אורכת לרוב יום אחד, אך לעיתים גם יותר.

הוא יפה, הוא מרשים, הוא מעלה את ערך הנכס, הוא קל לתחזוקה, הוא לא יקר יחסית ליתרונות אלה.

לסיכום, אם אתם מחפשים דקים מעולים, יש רק מקום אחד בשבילכם – My Wood!