בניית פרגולה? בואו לבנות פרגולה מעץ עם מחיר שקוף ב-100%!

מהפכה בישראל! בניית פרגולה מהממת ב-5 שלבים אשר יקנו לך שליטה מלאה על התקציב

בניית פרגולות בעבודת יד

לפני שנתחיל לבנות את הפרגולה בגינה ישנם מספר דברים חשובים שבלעדיהם לא כדי להתחיל לעבוד ואחד מהם הוא בירור לגבי החומרים – חומרים לבניית פרגולות מתבססי על דבר אחד עיקרי והוא סוג העץ איתו נרצה לעבוד.

פה הבחירה מתבססת עפ"י הציפיה שלנו מהפרגולה זאת אומרת שאם הפרגולה מיועדת לנוי בלבד ואין לנו תקציב ממש גבוה אז ניתן לבחור סוג עץ זול יחסית, איתו גם יהיה למי שבונה הרבה יותר קל להנדס ולעצב בגלל הרכות שבו.

ומה לגבי עמידות למזג אויר

לעומת זאת אם הכוונה היא פרגולה עמידה בפני תנאי מזג אוויר קיצוניים ושמירה על טיב המבנה למרות מכות של חום וקור חשוב לבחור בעץ מסוג חזק הרבה יותר שיפיק את התוצאה המרבית ויעניק בטחון תחתייה. דבר נוסף שחשוב לדעת הוא לא לחרוג מתקציבי עבודה , לכן חשוב לסרטט ולקבל סקיצה מוכנה לפני שמתחילים בכדי לדעת בדיוק לאן נכנסים ומה הוא אורך חיי הפרויקט. אצלנו תדעו בדיוק כמה תשלמו על בניית הפרגולה ומה אורך הפרוייקט!

כמה עולה פרגולה?

המחירים שלנו הוגנים ושקופים, ואתם קובעים את המחיר ב-100%! 
המחיר לעבודה מתומחר לפי מספר נתונים: סוג המבנה, סוג ההצללה, סוג האיטום, התוספות לפרגולה וסוג ההתקנה. ובלי שום קשר, אתם זכאים להדמיה בחינם! פשוט תתנו לנו מידות ונכין לכם באהבה

בניית פרגולה
בניית פרגולה

בניית פרגולה מסוג סרגלי עץ

בניית פרגולה איטום מלא

פרגולה למרפסת

יש לך שאלות?

אנחנו כאן בשבילך לשיחת ייעוץ ללא עלות באהבה ❤️

רוצה לדבר עכשיו?

יניב פוגל
יניב פוגל

רוצה שנתקשר אלייך?

מה המחיר של בניית פרגולות עץ?

לנוחיותכם, הכנו לכם 5 שלבים מפורטים כולל מחירים כדי שתדעו איפה אתם עומדים

1

בחרו מבנה >>

2

בחרו הצללה >>

3

בחרו איטום >>

4

בחרו תוספות >>

5

בחרו התקנה >>

שלב 1 - בחרו את מבנה הפרגולה

* מבנה הפרגולה מורכב מהעמודים התומכים והתקרה העליונה
* המחיר כולל מחברים לקיר ולרצפה
* המחיר כולל סט ברגים מקצועי להתקנה

מבנה מעץ אורן 4X14

150 ₪ למ"ר

מבנה מעץ אורן 10X10

200 ₪ למ"ר

עץ אורן דו-שכבתי 15X15

200 ₪ למ"ר

עץ אורן דו-שכבתי 20X20

250 ₪ למ"ר

עץ אורן דו-שכבתי 30*30

350 ₪ למ"ר

שלב 2 - בחרו הצללה לפרגולה

* הצללת הפרגולה היא החלק העליון שסוגר את הגגון 
* תפקידה של ההצללה כשמה כן היא – למתן את קרני השמש הנכנסות לפרגולה

מחצלת במבוק

50 ₪ למ"ר

רפרפות עץ אורן 2X4

100 ₪ למ"ר

רפרפות עץ אורן 2X10

100 ₪ למ"ר

שלב 3 - בחרו איטום לפרגולה

* איטום הפרגולה מתלבש על ההצללה ומספק הגנה נוספת מפני השמש והגשם 

רעפי שינגלס

70 ₪ למ"ר

סנטף שקוף

60 ₪ למ"ר

סנטף סטנדרטי.
מגיע במגוון צבעים.

סנטף BH

120 ₪ למ"ר

סנטף זה חזק יותר ופחות מרעיש בגשם.
מגיע במגוון צבעים.

שלב 4 - בחרו תוספות

* התוספות אינן בגדר חובה, אך הן משפרות את מראה הפרכולה ויכולות לחסוך לכם זמן רב

הדמיה במתנה!

אתם זכאים להדמיה בחינם! פשוט תתנו לנו מידות ונכין לכם באהבה ❤️

בתמונה פה ניתן לראות הדמיה של פרגולה למרפסת.

מתנה עלינו!

צביעה יסודית בכל צבע שתבחרו מאתר טמבור

לחצו כאן למעבר לאתר של טמבור (ייפתח בחלון נפרד, הבחירות הקודמות לא תתבטלנה). שמרו את מספר הצבע בו אתם בוחרים. לדוגמא: a532

צבע לפרגולה

19 ₪ למ"ר

חיתוך עיצובי לפינות של קורות התמיכה

אפשרות לעיצוב דקורטיבי יותר לפרגולה

12 ₪ למ"ר

פגישה אישית עם איש מקצוע של My Wood

העלות תקוזז מהמחיר הסופי בעת ההזמנה

איש מקצוע של עבודות עץ

250 ₪, חד פעמי

שלב 5 - בחרו התקנה

* עלות ההתקנה תלויה במיקום הגיאורגפי ובתנאים בשטח שלכם

איסוף עצמי

איסוף עצמי של פרגולה

חינם!

אנחנו מכינים את הפרגולה לפי המידות והתוספות שבחרתם. אתם אוספים מהמחסן שלנו את החלקים ומרכיבים בעצמכם אחרי הדרכה סבלנית שלנו.

התקנה בסיסית

1800 ₪

ההתקנה הבסיסית מתייחסת להתקנת פרגולה על רצפה ישרה בבית קרקע

 

התקנה מתקדמת

2200 ₪

ההתקנה המתקדמת מתייחסת להתקנת פרגולה הכוללת יציקות בטון לעמודי הפרגולה

התקנה בגובה

2500 ₪

ההתקנה בגובה מתייחסת להתקנת פרגולה במרפסת או בגג הבניין / הפנטהאוז

מיקום בארץ

תוספת של 400 ₪

מחירי ההתקנה שלנו רלוונטים לאיזור המרכז. יישובים שנמצאים מדרום לגדרה וצפון לחדרה מתומרים ב-400 ש"ח יותר, תופסת עבור שעות העבודה והדלק.

יש לך שאלות?

אנחנו כאן בשבילך לשיחת ייעוץ ללא עלות באהבה ❤️

רוצה לדבר עכשיו?

יניב פוגל
יניב פוגל

רוצה שנתקשר אלייך?

סוגי פרגולה לבנייה

הפופולריות של הפרגולה גדלה הרבה בשנים האחרונות, שכן מבנים חיצוניים ממשיכים להיות מגמה אדירה בשיפוץ הבית. כמובן שהפרגולה קיימת כבר זמן רב, אך היא גם מבולבלת לרוב עם מבנים דומים אחרים.

לעתים קרובות אנשים מערבבים פרגולות עם סככות, סוכות וביתנים ולא תמיד בטוחים בדיוק בשביל מה פרגולה מיועדת, או איך היא נראית אפילו.

ובכן, ראשית, פרגולה היא מבנה חיצוני פופולרי מאוד שיכול להוות תוספת מושלמת על מנת לסיים את עיצוב שטח המגורים בחוץ שלכם. זה יוצר מוקד לחצר האחורית שלכם והופך למוקד שסביבו אתם מרכזים את הבידור החיצוני שלך. זה יכול גם לפעול כאזור מעבר, להוסיף צל ופרטיות תוך שמירה על תחושת פתיחות ונוף לשמיים.

בניית פרגולות - תוכן עניינים

בניית פרגולות מעץ – כיצד לעשות זאת נכון

שלב 1: בחירת מיקום ותכנון

תכנון הוא המפתח כשזה מגיע לבנייה. מה המטרה שהפרגולה משרתת? האם אתם מחפשים להוסיף עיצוב מסוים לגינה שלכם או שאתם רוצים ליצור מקום מוצל שתוכלו לשבת בו בימים החמים.

פרגולה היא בדרך כלל מבנה העשוי מעץ, ובחירת העץ גם היא מאוד משמעותית לבנייה. הבחירה הפופולרית לרוב היא אורן שהמחיר שלו סביר והוא נחשב איכותי. בנוסף, עליכם להחליט איזה סוג קירוי אתם רוצים. יש הרבה מאוד סוגים היום כמו פוליגל, סנטף, פלרוף ועוד רבים אחרים.

קורות בלבד מקנות מעט מאוד צל ולכן אם בחרתם לא להוסיף קירוי ואתם עדיין רוצים שהמבנה יהיה מוצל כדאי לחשוב על מיקום קרוב לעצים שיוכלו לספק צל במקום. פרגולות כאלו לרוב משמשות בצורה הטובה ביותר כמוקד תפאורה למפגשים חברתיים או פשוט לרגיעה עצמית. כמו כן, ניתן להניח מרצפות פטיו מאבן או בטון מתחת לפרגולה וסביב העמודים, לקבלת מראה חלק.

שלב 2: חיתוך והכנת העצים

בשלב זה יש לחתוך את העצים ולהכין אותם לקראת הבנייה. המשימה יכולה להיות מאוד מורכבת ולרוב זה שלב שיש להיעזר בו באנשי מקצוע עם הכלים והמכונות המתאימים ולא לעשות זאת לבד. החיתוך יעשה לפי תכנית הבנייה שלכם ואם תרצו תוכלו לבקש גם שיצבעו את העצים מראש.

קניית עצים שטופלו בלחץ עוזרת לפרגולה שלך להימשך זמן רב יותר ומפחיתה את חובות התחזוקה. עץ המוגן בלחץ במגע עם הקרקע הוא מהסוג הפחות יקר, אך הוא מנומר בנקודות הזרקה בהן נאלצו כימיקלים לעץ. יתכן שתרצה לבזבז קצת יותר עבור עצים שטופלו בלחץ בדרגת מראה ללא נקודות הזרקה גלויות. עץ ארז, יקר בערך פי שניים מלוחות המגע הקרקע, הוא חומר בניין חיצוני אהוב על גדרות ושערים. מזג האוויר מושך בצבע אפור וכסוף אם הוא לא מטופל.

שלב 3: בניית הפרגולה

זהו שלב המאני טיים. בשלב זה אתם מרכיבים את חלקי העץ זה לזה ומקבעים אותם לקרקע. בניית הפרגולה היא תהליך לא פשוט שיכול להיות מאוד מאתגר במיוחד עם התכנון של הפרגולה הוא מאוד מסובך וכמו כן אם הפרגולה היא מאוד גדולה. לכן, אם אין לכם את הציוד המתאים או ניסיון בבנייה, חשוב להיעזר בחרה מקצועית שעוסקת בתחום. לרוב החברה ממנה תקנו את העצים מספקת גם שירותי הרכבה.

למה בעצם כדאי לבנות פרגולה בחצר?

פרגולות הם מסוג הדברים שרק לאחר שאתם מתקינים אותם אתם מצליחים לראות את ההבדל שהיא עושה. תכנית לבניית פרגולה תעזור לכם לבנות את אותו מבנה נחוץ בחצר האחורית שלכם בכדי לתת לכם צל, לכסות את הג'קוזי שלכם, או פשוט להגדיר חלל חיצוני למשהו מיוחד.

תוכלו למצוא כאן מגוון רחב של צורות וסגנונות לפרגולות, כמו גם תוכניות לפרגולות נמצאות בהרבה מאוד אתרים או בחברות בנייה שתוכלו לבחור מהן או לפחות לשאוב מהן השראה. בניית פרגולה יכולה להיות פרויקט בנייה פשוט עד מאתגר, תלוי באיזו תוכנית בחרתם, ובאזור בו בחרתם להתקין אותה.

סוגי פרגולות לבנייה

רוב הפרגולות שרואים היום הן עץ או ויניל. עם זאת, יש גם פרגולות מתכת ופיברגלס. ההחלטה מי אתם מעדיפים תלויה באמת במראה שאתם הכי אוהבים, כמה תרצו להוציא והאם אתם מוכנים לבצע תחזוקה בסיסית כדי לעזור לפרגולה שלך להחזיק חיים שלמים. נתרכז בשני סוגי הפרגולות הפופולריות ביותר – עץ וויניל.

בניית פרגולות עץ

פרגולות עץ בהחלט מהוות אופציה לסגנון כפרי וטבעי יותר לחלל החיצוני שלך. עץ מטופל בלחץ מוכתם או צבוע נוטה להיות אחד הסוגים הזולים יותר של פרגולות בהתאמה אישית שתוכלו לרכוש. אך ברגע שתתחיל לחפש פרגולה מעץ ארז או גושני, המחיר יכול לעלות משמעותית.

כמובן שהיופי הטבעי והעמידות של אותם חורשים קשים הופכים אותו לשווה את המחיר.

כשמדובר ברוב פרגולות העץ, תצטרכו לבצע אחזקה מסוימת כדי להאריך את החיים של הפרגולה שלכם. משמעות הדבר היא בדרך כלל צביעה מחדש, איטום כל 2-4 שנים ותמיד עדיף לנקות אותה טוב לפני שתעשו זאת.

בניית פרגולות ויניל

פרגולות ויניל מציעות פרגולה מראה קלאסי, אלגנטי ונקי. בנוסף, כפי שרוב האנשים יודעים, ויניל כמעט ולא מצריך תחזוקה. עם ויניל, תרצו לבצע שטיפות כוח תקופתיות (כל 1-3 שנים) כדי להסיר לכלוך, עובש, דשא וכל לכלוך אחר שעשויים להופיע, במיוחד באקלים לח יותר. פרט לכך, ויניל יכול בקלות להחזיק חיים שלמים, כל עוד החברה ממנה אתם קונים משתמשת בוויניל איכותי.

עם השנים ויניל יכול להפוך שביר יותר וקל יותר לשבירה. כדאי להשקיע מעט יותר כדי להבטיח שפרגולת הוויניל שלך עשויה רק מחומרים מהשורה הראשונה. אמנם אחד החסרונות בפרגולות מוויניל הוא שהם מגיעות ברובן בצבע לבן או וריאציות של לבן. אין הרבה צבע לבחור. עם זאת, ויניל יכול להיות אפשרות סבירה מאוד לפרגולה שלכם, גם אם זה נוטה להיות יקר יותר מעץ שטופל בלחץ.

לסיכום

ישנם הרבה מאוד חצרות ובתים חדשים שבעיית השמש מהווה מטרד גדול עבורם , לכן תכנון נכון של הפרגולה במעמד זה תפתור את כל הבעיות ותעניק צל ונוחות על האיזור בו המשפחה תחפוץ לשבת.

כמו כן הפרגולה מעניקה תקרה מפני הגשם כך שגם בחורף במזג אוויר קיצוני הפרגולה עוזרת מאוד. כשהצללה ועיצוב נפגשים כל לקוח יהפוך להיות לקוח ממליץ. חשוב לדעת איזה צבע נבחר לפני העבודה וכמה זמן הוא משך הבנייה כדי שנוכל לארגן את עצמנו. כל מהות הפרגולה היא חווית ישיבה בחצר, שכן זה יהיה המקום בו נגיש שתיה ואוכל לאורחים – ולכן מלאכת בניית הפרגולה צריכה להיות מושלמת.

"כשעץ וברזל עושים אהבה נבראים דברים נפלאים"

הצוות שלנו חי ונושם עץ וברזל, אבל לא פחות חי ונושם אנשים

שאלות נפוצות על בניית פרגולות

המחירים משתנים בהתאם לעיצוב, התוספות וסוג העץ של הפרגולה. גם מיקומכם הגיאוגרפי חשוב, אך בגדול מדובר במחיר של החל מ-300 ₪ למ"ר.
בעבר היה צורך לקבל היתר מהרשות המקומית לשינויי בנייה דוגמת פרגולה, מחסן וגידור ביתי, אולם החל מאוגוסט 2014 אין צורך באישור מיוחד אלא רק במילוי טופס.

ניתן להכין מגוון רחב של פרגולות ולהתאים את גודל הפרגולה ואת צורתה לכל מרפסת או גינה. נוכל להכין לכם הדמייה ללא תשלום ואף לקחת מידות במקום.

ניתן לבנות פרגולות ממגוון רחב מאוד של עצים. אולם העצים הנפוצים ביותר הם עץ אורן, עץ גושני ועץ דו שכבתי.
כן. אפשר לבנות את הפרגולה כך שתהיה כשרה לסוכה, על ידי התקנת פרופילי האלומיניום או ההצללה במרחק של 6.5 ס"מ זה מזה. כל שיישאר לכם בסוכות הוא להוסיף את הסכך מעל.
ברגע שמתכננים את הפרגולה נכון ומכינים את חלקיה ורכיביה מבעוד מועד, ההתקנה אורכת לרוב יום אחד, אך לעיתים גם יותר.
לסיכום, בניית פרגולות מעץ בונים רק עם My Wood!